Restaurant de Klimop

Voor lunch of diner bent u welkom in restaurant ‘De Klimop’, sfeervol gevestigd in een commandeurshuisje uit 1733 in Nes Ameland. Uiteraard bent u er ook welkom voor een goede kop koffie met huisgemaakt gebak of een lekker drankje. Vanaf het gedeeltelijk verwarmde terras heeft u een mooi uitzicht op het gezellige centrum van Nes.  

Restaurant De Klimop heeft heerlijke gerechten die tegelijkertijd toegankelijk en betaalbaar zijn! Wilt u uit eten op Ameland met uw gezin? Wij zijn een gezinsvriendelijk restaurant in hartje centrum van Nes.

U kunt genieten van onze gerechten in ons sfeervolle en authentieke restaurant of u kunt ook genieten op onze deels overkapte terras met verwarming. Naast heerlijke gerechten hebben wij ook een goede keus uit speciaal bieren en wijnen.

Wij hopen u dan ook van harte welkom te mogen heten in Café Restaurant De Klimop!


Restaurant de Klimop

Johan Hofkerweg 2, Nes

Telefoon: 0519-542296
E-mail: infodeklimopameland.nl
WWW: 
Lid van het Amelands Proddukt 
Scroll naar boven