BALLUM AMELAND

 

  • 06-22485795
  • Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Welkom op deamelander.nl

Extra steun voor kleine initiatieven

De provincie Fryslân stelt extra geld beschikbaar voor kleine eenzaamheids- en leefbaarheidsinitiatieven. Het geld komt uit het Iepen Mienskipsfûns. Per initiatief is maximaal € 500,- beschikbaar.

Het geld is bedoeld voor kleine maatschappelijke initiatieven in Fryslân, die de leefbaarheid in wijk, dorp of stad tijdens de coronacrisis vergroten. Voorbeelden van kleine initiatieven zijn het uitdelen van tulpen aan inwoners of muziek maken in de tuin van verzorgingshuizen.

Ook steun voor landelijke lobby Verder steunt de provincie Fryslân de lobby van Landelijke vereniging voor Kleine Kernen (LvKK) en de Vereniging van Friese Gemeenten (VFG) om dorpshuizen en wijkcentra toe te laten tot de compensatieregeling ‘Tegemoetkoming schade COVID-19’. Nu vallen dorpshuizen en wijkcentra buiten deze regeling. Door de coronacrisis zijn zij noodgedwongen gesloten en verkeren ze in moeilijkheden.


Search

De Amelander

Strandweg 1, 9162 EV Ballum
E.: klaastouwen@deamelander.nl
T. 06 22 48 57 95

Een eerste kennismaking
Advertentietarieven 2023
Uitkomstdata 2023

Disclaimer

Contactformulier